Covid - 19 Coronavirus Salgını Önlemler

Değerli İş Ortaklarımız,
Dünya Sağlık Örgütü tarafından "Pandemi" ilan edilerek Türkiye dahil neredeyse tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) kapsamında çok ciddi önlemler almaktayız.

Köklü Group´a bağlı şirket çalışanlarının sağlığını güvence altına almak ve güvenliklerini sağlamak, aynı zamanda işin sürekliliğini mümkün oldukça korumak amacıyla kapsamlı önlemler aldık.

24.03.2020 tarihinden itibaren üretimimize ve sevkiyatlarımıza sınırlama getiriyoruz. Bu olağanüstü koşallara rağmen dünyanın çeşitli coğrafyalarında ve ülkemizde bulunan iş ortaklarımıza ürün, hizmet ve çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Resmi makamların yapmış olduğu öneriler doğrultusunda; çalışanlarımızın çoğunun günlük işlerine evlerinden devam edebilmeleri için gerekli alt yapıyı oluşturduk. Hali hazırda iletişimde olduğunuz Köklü Group iştiraklarında çalışmakta olan personellerimize mevcut cep telefonları veya elektronik postalarına (E-Mail) ulaşabilirsiniz.Çalışanlarımızın evlerinden çalışırken ebeveynlik sorumluluklarını olduğunu da bildiğimizden olası bir aksalık yaşamamanız adına AcilDurum Hattı oluşturduk. Aradığınız personellerimize ulaşamama durumunda lütfen bu Acil Durum Hattını +90 537 955 4089 numarasından arayıp dilek, öneri, şikayet ve taleplerinizi iletiniz.

Sizlerin olası bir ürün talebini sağlamak için acil bir stok seviyesi belirlemiş bulunuyoruz. Bu acil stok seviyesinden taleplerinizi sizlere ulaştırmak için büyük bir çaba harcayacağımıza dair bir kuşku duymamanızı dilerken, bazı ülke sınırlarının kapalı olması, ülkemiz içinde de bazı nakliye operasyonlarının aksamasını ürün teslimatlarını etkileyebilir. Ve ne yazık ki ilerleyen günlerde bu tarz olumsuzlukların daha sık yaşanabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Bu süreçte de sizleri yüksek kalite barındıran ürünlerimizden mahrum etmemek için büyük bir gayret göstereceğiz. Olası gecikmeler veya eksiksikler için şimdiden bu zor şartları da düşünmenizi dileyerek sizlerin yüksek anlayışına sığınıyoruz.

Günlük gelişmeleri yakından takip ediyor olacağız ve sizleri de proaktif olarak websitemizden ve sosyal medyalarımızdan bilgilendirmişolacağız.

Lütfen, dünyamızın içinden geçtiği bu zorlu günlerde biraz daha sabırlı olunuz, kendinize ve sevdiklerinizin sağlığını resmi makamların önerilerine uyarak koruyunuz. Ayrıca Koronavirüs (Covid-19) hakkında sizlere bir şekilde ulaşmış kaynağı belirsiz, asılsız haberlere itibar etmeyiniz ve bunları yaymayınız; sadece resmi makamların vermiş olduğu bilgileri baz alınız.

Toprağınızdan bereket, ailenizden ve sevdiklerinizden sağlık eksik olmasın.

Değerli bilgilerinize saygıyla sunulur.

KÖKLÜ GROUP
Kürşad KÖKLÜ
Yönetim Kurulu Başkanı